MineCraftxD - 5.79.127.175

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-24 15:19:27

Nekromanta

Tubylec

Wniosek Nekromanta

Login w grze: Nekromanta
Nazwa i IP hamachi: Nekromanta 5.22.4.108
Imię: Marek
Wiek: 16 lat
Jaka role chcesz pełnić na naszym serwerze: najchętniej każdym po trochu, ale jak trzeba jeden zawód wybrać to: najemnik (chociaż nie wiem czym się ta grupa zajmuje)
(drwal, górnik, budowniczy,rolnik,najemnik. Tylko jeden zawód!)
Czy masz zamiar szanować prace innych na naszym serwerze? (tak/nie): no raczej..
Dlaczego? Uzasadnij swoja odpowiedz na powyższe pytanie: żeby inni szanowali moją
Czy zamierzasz przestrzegać powszechnie panujących praw (REGULAMIN)?: oczywiście, że tak
Czy zamierzasz słuchać adminów/moderatorów?: słuchać tak, ale wykonywanie poleceń to inna kwestia :P ok, ok do poleceń też będę się stosował
Co zrobisz jak zobaczysz ze ktoś niszczy kogoś własność?: zabije chama, a potem zgłoszę do admina (robiąc może przy okazji screeny lub krótki filmik jeśli zdążę - myślę, że film to nie najgorszy pomysł, bo zdjęcia łatwo podrobić) oczywiście, jeśli zabijanie złoczyńców na tym serwerze to jakieś przestępstwo czy coś, to oczywiście się podporządkuje: delikwenta zdzielę tylko przez łeb kilka razy łopatą a potem zgłoszę (lub w odwrotnej kolejności)

Od siebie dodam, że jestem osobą odpowiedzialna, tak więc zawsze będzie można na mnie polegać (mówię tu o drobnych przysługach z mojej strony, a nie byciu czyimś niewolnikiem).

Dziękuję
Pozdrawiam :-)

Offline

 

#2 2011-01-29 16:59:42

Barciox

Zbanowany

Re: Wniosek Nekromanta

Przyjąć!

Offline

 
Forum by Rafalon

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl